Grąžinimas:

Apie prekių grąžinimą nedelsdami (ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento) informuokite mus el. paštu pagalba@lnm.lt, laiško „Tema“ eilutėje nurodydami savo prekių užsakymo numerį ir prierašą „Grąžinamos prekės“. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį. Kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokią gavote – nepraradusios savo prekinės išvaizdos, originalioje pakuotėje, nepažeistos ir nenaudotos. Supakuokite prekes saugiai (tam galite panaudoti dėžutę, kurioje jas gavote iš mūsų parduotuvės) ir išsiųskite registruotu paštu:

Grąžinamos LNM prekės

Istorijų  namai / Lietuvos nacionalinis muziejus
T. Kosciuškos g. 3, Vilnius 01100

 

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

Svarbu: Jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., knygą pažeistu viršeliu) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Jeigu grąžinate kokybiškas prekes jų originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas. Kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, gavę grąžinamas prekes per ne vėliau kaip 14 d., grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

Kilus neaiškumų, klausimų ar nusiskundimų, pirmiausiai siūlome kreiptis į mus el. paštu pagalba@lnm.lt arba telefonu +370 66589037 .